Zdobyte Dyplomy, Nagrody, Wyróżnienia

w Prywatnej Szkole Podstawowej

 

 


 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Absolwenci klasy IIIA w roku szkolnym 2013/2014 za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali Tarcze Uczniowskie:

Uczeń Tarcza uczniowska
Alexander Supady złota
Jakub Krzywda złota
Dawid Poghosyan srebrna
Michał Michalczyk srebrna
Małgorzata Wychowałek srebrna
Amelia Zielińska srebrna
Szymon Leszczyński brązowa
Patrycja Grzymska brązowa
Zofia Kłosińska

brązowa

Absolwenci klasy IIIB w roku szkolnym 2013/2014 za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali Tarcze Uczniowskie:

Uczeń Tarcza uczniowska
Mateusz Wójcicki złota
Marceli Turniak złota
Igor Galuś złota
Martyna Racol srebrna
Iga Wężyk srebrna
Kornel Hoffman srebrna
Oskar Kabziński brązowa
Maria Latocha brązowa

Absolwenci klasy VI w roku szkolnym 2013/2014 za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali Sowy:

Uczeń Średnia Sowa
Zuzanna Płomińska 5,77 złota
Dawid Koziarski 5,46 srebrna
Nel Jakubiak srebrna
Zuzanna Mnich srebrna
Wiktoria Burkacka srebrna
Franciszek Ryszka srebrna

Wyniki w nauce uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2013/2014:

Klasa Średnia ocen
IV 4,69
V 4,91
VI 5,11

OLIMPIADY I KONKURSY W PRYWATNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „LEON” – język angielski
Dyplomy laureata

Kl. I: Klara Weber – miejsce 7
Karol Rynkiewicz – miejsce 9
Natalia Urbańczyk – miejsce 10

Kl. II: Kamila Tomaszewska – miejsce 8

Kl. III: Alexander Supady – miejsce 3
Dawid Poghosyan – miejsce 7

Olimpusek z języka angielskiego
Dyplomy laureata
Kl. II: Gabriel Zawiślak – 14 miejsce/ 4395 uczestników
Kl. III: Alexander Supady – 11 miejsce/ 6256 uczestników
Mateusz Wójcicki – 13 miejsce/ 6256 uczestników

Olimpusek
Dyplomy laureata
Kl. I: Klara Weber – 8 miejsce/ 4828 uczestników
Karol Rynkiewicz – 12 miejsce/ 4828 uczestników


Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z historii Olimpus – sesja zimowa
Dyplomy laureata
Kl. VI: Zuzanna Płomińska – 7 miejsce/ 4070 uczestników
Zuzanna Mnich – 7 miejsce/ 4070 uczestników
Nel Jakubiak – 9 miejsce/ 4070 uczestników

Konkurs Pingwin EDI 2013
Matematyka
Kl. IV: Michał Bojko – 10 miejsce/ 1506 uczestników - dyplom wyróżnienia
Kl. VI: Nel Jakubiak – 8 miejsce/ 1343 uczestników - dyplom wyróżnienia
Kl. VI: Zuzanna Płomińska – 8 miejsce/ 1343 uczestników - dyplom wyróżnienia

Przyroda
Kl. IV: Aleksandra Serwa – 10 miejsce/ 887 uczestników – dyplom wyróżnienia
Kl. V: Sara Wójcicka – 5 miejsce/ 923 uczestników – dyplom laureata, nagroda książkowa
Kl. VI: Zuzanna Płomińska – 7 miejsce/ 1011 uczestników – dyplom wyróżnienia

KANGUR – konkurs matematyczny
Kl. III: Mateusz Wójcicki – dyplom bardzo dobry
Kl. VI: Nel Jakubiak – dyplom wyróżnienia
Zuzanna Płomińska – dyplom wyróżnienia

 


 

KANGUR MATEMATYCZNY

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
Kangourou Sans Frontières

Wójcicki Mateusz – dyplom laureata

Płomińska Zuzanna - wyróżnienie

 

 


 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ: GALILEO 2013

WYNIKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I HISTORII


DYPLOMY LAUREATÓW OTRZYMUJĄ:

Weronika Bedełek – 10 miejsce (j. angielski)
Sara Wójcicka – 6 miejsce (j. angielski)
Dawid Koziarski – 9 miejsce (j. angielski)
Zuzanna Mnich – 9 miejsce (j. angielski)
Roman Poghosyan – 9 miejsce (j. angielski)

Dyplomy wyróżnienia otrzymują:

Sara Wójcicka – 13 miejsce (historia)
Weronika Bedełek – 13 miejsce (historia)
Marcel Danecki – 15 miejsce (j. angielski)
Mateusz Krzywda – 15 miejsce (j. angielski)
Nel Jakubiak – 15 miejsce (j. angielski)
Aleksander Marek – 15 miejsce (j. angielski)
Zuzanna Płomińska – 15 miejsce (j. angielski)

 


 

Wyniki konkursu "Pingwin 2012. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI":

Matematyka kl.4:

  • Sara Wójcicka - 18 miejsce/1616 uczestników
  • Igor Ostrowski - 24 miejsce/1616 uczestników
  • Marcel Danecki - 25 miejsce/1616 uczestników
  • Roman Poghosyan - 34 miejsce/1616 uczestników

Matematyka kl.5:

  • Zuzanna Płomińska - 7 miejsce/1631 uczestników
  • Bartosz Mądry - 16 miejsce/1631 uczestników
  • Nel Jakubiak - 27 miejsce/1631 uczestników

Przyroda kl.4:

  • Sara Wójcicka - 8 miejsce/759 uczestników
  • Weronika Bedełek - 8 miejsce/759 uczestników
  • Jan Wasiak - 22 miejsce/759 uczestników

Przyroda kl.5

  • Zuzanna Płomińska - 17 miejsce/963 uczestników
  • Nel Jakubiak - 19 miejsce/963 uczestników
  • Zuzanna Mnich - 27 miejsce/963 uczestników

 


 

Koniec roku szkolnego 2011/2012 - nagrody i wyróżnienia:

KLASA IA

Poghosyan Dawid 5,75 pkt.

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Dawid Poghosyan

WYRÓŻNIENIE: dyplom za koleżeńską pomoc dla Jagny Fajkowskiej

 

KLASA IB

Galuś Igor 6,00 pkt.

Turniak Marcel 6,00 pkt.

Wójcicki Mateusz 6,00 pkt.

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Turniak Marcel, Wójcicki Mateusz

DYPLOM WYRÓŻNIENIE: Maria Latocha za okazaną wytrwałość w dążeniu do celu podczas Zielonej Szkoły.

 

KLASA II

Andrzejewska Marta 5,75 pkt.

Bojko Michał 5,75 pkt.

WYRÓŻNIENIE: Miłosz Czarnecki za postępy w nauce i wzorowe zachowanie

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Janowski Mikołaj

 

KLASA III

Wójcicka Sara 6,00 pkt. - ZŁOTA TARCZA

Badełek Weronika 5,90 pkt. - ZŁOTA TARCZA

Danecki Marcel 5.70 pkt. - ZŁOTA TARCZA

Poghosyan Roman 5,70 pkt. - ZŁOTA TARCZA

Ostrowski Igor 5,60 pkt. - ZŁOTA TARCZA

Fogiel Marzena 5,40 pkt. - SREBRNA TARCZA

Krzywda Mateusz 5,40 pkt. - SREBRNA TARCZA

Sowa Marcel 5,40 pkt. - SREBRNA TARCZA

Madej India 5,20 pkt. - SREBRNA TARCZA

Berlanka Mateusz 4,90 pkt. - BRĄZOWA TARCZA

Wasiak Jan 4,90 pkt. - BRĄZOWA TARCZA

Bajerowski Szymon 4,80 pkt. - BRĄZOWA TARCZA

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Poghosyan Roman


KLASA IV

Jakubiak Nel 5,42

WYRÓŻNIENIE: Nel Jakubiak za aktywny udział w życiu szkoły


KLASA VI

Rużycka Wiktoria 5,75 - ZŁOTA SOWA

Nowicki Jan 5,00 - SREBRNA SOWA

Rutkowski Bartosz 4,92 - BRĄZOWA SOWA

WYRÓŻNIENIE: Paweł Follak za aktywny udział w życiu szkoły

 


 

Konkursy:

KLASA IA

1. Konkurs recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”

  • Kacper Ściegliński
  • Michał Michalczyk
  • Dawid Poghosyan – wyróżnienie
  • Gosia Wychowałek
  • Jagna Fajkowska
  • Jakub Krzywda – wyróżnienie, IV miejsce

2. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego

  • Dawid Poghosyan
  • Jagna Fajkowska
  • Jakub Krzywda

3. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” – Gosia Wychowałek

4. Konkurs „Mam Talent”

  • Jakub Krzywda
  • Michał Michalczyk
  • Ksawery Rózycki

 

KLASA IB

1. Konkurs recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”

  • Maria Latocha
  • Mateusz Wójcicki
  • Szymon Kowalski
  • Igor Galuś
  • Iga Wężyk

2. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego

  • Iga Wężyk

 

KLASA II

1. Konkurs recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”

  • Michał Bojko
  • Kacper Nowak
  • Mikołaj Janowski
  • Bartosz Kantorski

2. Konkurs recytatorski w MOK-u

  • Bartosz Kantorski – wyróżnienie

3. Konkurs „Mam Talent”

  • Ola Serwa – II miejsce
  • Marcel Majchrowski – IV miejsce
  • Bartosz Kantorski
  • Adrianna Gomula

4. Góra Grosza

  • Daniel Biernat – wygrał w klasie
  • Filip Harlejczyk
  • Ola Serwa
  • Kacper Nowak
  • Michał Bojko
  • Michalina Wrońska

5. Zbieranie korków

  • Filip Gretka – wygrał w klasie
  • Udział w zbieraniu korków: Kacper Sielski, Ola Serwa, Filip Harlejczyk, Bartosz Kantorski, Michalina Wrońska, Kacper Nowak, Michał Czarnecki

6. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” – Gosia Wychowałek

  • Marcel Majchrowski

7. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego

  • Basia Frontczak
  • Ola Serwa
  • Marcel Majchrowski
  • Michalina Wrońska

 

KLASA III

1. I miejsce w konkursie „Muminkowy zawrót głowy” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

2. III miejsce w konkursie „Mam talent”:India Madej, Marzena Fogiel, Sara Wójcicka, Roman Poghosyan

3. I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim – Weronika Bedełek

4. I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim – India Madej

5. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy”– Roman Poghosyan, India Madej

6. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego: Roman Poghosyan, India Madej, Mateusz Krzywda, Marzena Fogiel

 

KLASA IV

1. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy”– Nel Jakubiak

2. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego: Nel Jakubiak, Dawid Koziarski, Zuzanna Mnich, Zuzanna Badek, Bartosz Mądry

3. III miejsce w konkursie fotograficznym „Piotrkowska Przyroda” – Dawid Koziarski

4. Konkurs „GeniusLogicus”: Nel Jakubiak, Bartosz Mądry

5. Konkurs matematyczny „Kangur”: Nel Jakubiak, Bartosz Mądry

6. Konkurs ortograficzny: Zuzanna Badek, Dawid Koziarski

7. Konkurs matematyczny „Sezam 2011”

  • Franciszek Ryszka
  • Marek Aleksander
  • Bartosz Mądry
  • Nel Jakubiak
  • Zuzanna Badek
  • Zuzanna Mnich

8. Udział w Quizie o krajach anglojęzycznych:

  • Nel Jakubiak
  • Aleksander Marek
  • Zuzanna Mnich

9. I miejsce w konkursie dotyczącym profilaktyki antynikotynowej – Dawid Koziarski

 

KLASA VI

1. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” – Paweł Follak, Wiktoria Różycka, Bartosz Rutkowski, Jan Nowicki

2. „800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego” – przedstawienie historyczno – teatralne w MOK-u – II miejsce

3. „Mam talent” – I miejsce Jan Nowicki

4. Konkurs matematyczny „Kangur”

  • Wiktoria Różycka
  • Bartosz Rutkowski

5. „Sezam 2011” – konkurs matematyczny

  • Wiktoria Rużycka
  • Bartosz Rutkowski

6. Wiktoria Różycka – najwyższy wynik uzyskany na sprawdzianie po klasie 6

7. Konkurs GeniusLogicus

  • Wiktoria Różycka – brązowy certyfikat

8. Udział w Quizie o krajach anglojęzycznych.

 



 

Zdobyte Dyplomy, Nagrody, Wyróżnienia

w Prywatnej Szkole Podstawowej w roku szkolnym 2010/2011

 

1. Dyplom za udział w Dziecięcym Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Piotrków Cup 2010".

2. Dyplom za II miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Śladami Chopina-obrazy malowane dźwiękiem".

3. Dyplom za udział w programie edukacja filmowa "Potrafię żyć inaczej".

4. Nagroda dla Kacpra Sielskiego za udział w konkursie plastycznym "Bajki na dobranoc".

5. Nagroda dla Huberta Nowaka za udział w konkursie plastycznym "Bajki na dobranoc".

6. Wyróżnienie dla Nel Jakubiak w finale Miejsko-Powiatowego XIV Małego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów kategoria klas I - III SP.

7. Wyróżnienie dla Bartosza Rutkowskiego w finale Miejsko-Powiatowego XIV Małego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów kategoria klas IV - VI SP.

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH

KLASA IA

1. Konkurs recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”

Kacper Ściegliński

Michał Michalczyk

Dawid Poghosyan – wyróżnienie

Gosia Wychowałek

Jagna Fajkowska

Jakub Krzywda – wyróżnienie, IV miejsce

2. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego

Dawid Poghosyan

Jagna Fajkowska

Jakub Krzywda

3. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” – Gosia Wychowałek

4. Konkurs „Mam Talent”

Jakub Krzywda

Michał Michalczyk

Ksawery Rózycki

KLASA IB

1. Konkurs recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”

Maria Latocha

Mateusz Wójcicki

Szymon Kowalski

Igor Galuś

Iga Wężyk

2. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego

Iga Wężyk

KLASA II

1. Konkurs recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”

Michał Bojko

Kacper Nowak

Mikołaj Janowski

Bartosz Kantorski

2. Konkurs recytatorski w MOK-u

Bartosz Kantorski – wyróżnienie

3. Konkurs „Mam Talent”

Ola Serwa – II miejsce

Marcel Majchrowski – IV miejsce

Bartosz Kantorski

Adrianna Gomula

4. Góra Grosza

Daniel Biernat – wygrał w klasie

Filip Harlejczyk

Ola Serwa

Kacper Nowak

Michał Bojko

Michalina Wrońska

5. Zbieranie korków

Filip Gretka – wygrał w klasie

Udział w zbieraniu korków: Kacper Sielski, Ola Serwa, Filip Harlejczyk, Bartosz Kantorski, Michalina Wrońska, Kacper Nowak, Michał Czarnecki

6. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” – Gosia Wychowałek

Marcel Majchrowski

7. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego

Basia Frontczak

Ola Serwa

Marcel Majchrowski

Michalina Wrońska

KLASA III

1. I miejsce w konkursie „Muminkowy zawrót głowy” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

2. III miejsce w konkursie „Mam talent”:India Madej, Marzena Fogiel, Sara Wójcicka, Roman Poghosyan

3. I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim – Weronika Bedełek

4. I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim – India Madej

5. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy”– Roman Poghosyan, India Madej

6. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego: Roman Poghosyan, India Madej, Mateusz Krzywda, Marzena Fogiel

KLASA IV

1. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy”– Nel Jakubiak

2. Konkurs 800-lecia historii Piotrkowa Trybunalskiego: Nel Jakubiak, Dawid Koziarski, Zuzanna Mnich, Zuzanna Badek, Bartosz Mądry

3. III miejsce w konkursie fotograficznym „Piotrkowska Przyroda” – Dawid Koziarski

4. Konkurs „GeniusLogicus”: Nel Jakubiak, Bartosz Mądry

5. Konkurs matematyczny „Kangur”: Nel Jakubiak, Bartosz Mądry

6. Konkurs ortograficzny: Zuzanna Badek, Dawid Koziarski

7. Konkurs matematyczny „Sezam 2011”

Franciszek Ryszka

Marek Aleksander

Bartosz Mądry

Nel Jakubiak

Zuzanna Badek

Zuzanna Mnich

8. Udział w Quizie o krajach anglojęzycznych

Nel Jakubiak

Aleksander Marek

Zuzanna Mnich

9. I miejsce w konkursie dotyczącym profilaktyki antynikotynowej – Dawid Koziarski

KLASA VI

1. Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” – Paweł Follak, Wiktoria Różycka, Bartosz Rutkowski, Jan Nowicki

2. „800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego” – przedstawienie historyczno – teatralne w MOK-u – II miejsce

3. „Mam talent” – I miejsce Jan Nowicki

4. Konkurs matematyczny „Kangur”

Wiktoria Różycka

Bartosz Rutkowski

5. „Sezam 2011” – konkurs matematyczny

Wiktoria Rużycka

Bartosz Rutkowski

6. Wiktoria Różycka – najwyższy wynik uzyskany na sprawdzianie po klasie 6

7. Konkurs GeniusLogicus

Wiktoria Różycka – brązowy certyfikat

8. Udział w Quizie o krajach anglojęzycznych.