Jesteśmy innowacyjną szkołą różniącą się od okolicznych placówek. W klasach uczy się od dziesięciu do szesnastu osób. Nasze dzieci oprócz podstawowego programu obowiązkowego zatwierdzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej realizują również programy dostosowane do umiejętności i indywidualnych zainteresowań każdego dziecka. Programy te są realizowane w czasie tzw. pracy własnej, odbywającej się po zajęciach zasadniczych. Wszystkie podręczniki i pomoce naukowe pozostają w szkole.

Uczymy dzieci nowoczesnego myślenia, zapoznajemy z nowoczesnymi tajnikami wiedzy. W naszej szkole już najmłodsze dzieci uczą się podstaw marketingu i zarządzania, bo wiemy jak taka wiedza w przyszłości owocuje.

Od roku szkolnego 2013/2014 dla klas IV, V, VI i wszystkich klas gimnazjum wprowadzona została 1 godz. tygodniowo języka hiszpańskiego.

Naszym wychowankom oferujemy w pełni wyposażoną salę językową, salę komputerową, tablice multimedialne, rzutniki, drukarki.

Szkoła zatrudnia do stałej współpracy logopedę, pedagoga i psychologa.

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego

Zaprasza do udziału w obozie szkoleniowym

„Euroweek – Szkoła Liderów”

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

Zajęcia będą prowadzone po angielsku w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży.

Termin obozu 08.08.2016- 17.08.2016

Koszt obozu 1100 zł.

Zgłoszenia proszę kierować do sekretariatu Prywatnej Szkoły Podstawowej ul. Dmowskiego 38d tel. 666 891 460